
Bosuil dekt prooi af
De Roofvogelwerkgroep Rijnland nodigt jullie graag uit voor een speciale avond over braakballen, een zogenaamde pluisavond. De avond staat open voor leden van IVN Leidse regio en KNNV.
Wat gaan we doen: op 16 september komt Nico Jonker, een fervent braakballenpluizer uit Noord-Holland.
Nico geeft een korte lezing over braakballen en daarna gaan we zelf aan de slag om te pluizen. Het pluizen op zich is al heel interessant, maar nog leuker is om op zoek te gaan naar een speciale soort muis, namelijk De Noordse Woelmuis. Een soort die best wel voorkomt in Nederland, maar niet per se hier in de Leidse Regio. Het zou superleuk zijn als we ‘m toch aantreffen in een braakbal!
Voor braakballen wordt overigens gezorgd. Echter heb je zelf een of meerdere braakballen die je wilt pluizen, neem ze gerust mee! Daarnaast is het handig om een pincet, loep en een oude tandenborstel mee te nemen.
Kosten: donatie voor koffie / thee.
Aanmelden is verplicht en kan via aanmelden pluisavond